Zpět na Sazka.cz Zpět na Sazka.cz

Kariéra v sazce

Vydej se na nejlepší plavbu života

Staň se členem naší posádky a zažij s námi plavbu tak dobrodružnou, že nebudeš chtít, aby skončila. Vytáhnout kotvu, vlajku na stožár a vyplouváme!

Společnost SAZKA a.s. hledá do svých řad nového kolegu/kolegyni na pozici:

Manažer nabídek se znalostí AJ (mezinárodní tendery)

Sazka vstoupila na online trh! Příběh Sazky se začal psát už v roce 1956. V průběhu let jsme přešli z ručního zpracování papírových sázenek na online terminály a v roce 2017 Sazka vstoupila do nové digitální éry. Nyní naši zákazníci mají možnost si vsadit loterie, zkusit štěstí s losy, nebo si vyzkoušet kurzové sázení, a to vše pohodlně na herním portálu sazka.cz z počítače či mobilního telefonu. Díky úspěchům na českém trhu, Sazka Group vstupuje také do zahraničních loterních soutěží a nadále plánuje evropské a jiné působení rozšiřovat. Aktuálně má Sazka Group vedoucí pozici také v Řecku, Rakousku a Itálii. Tento svůj cíl chceme dále rozvíjet a hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici Manažer nabídek, který/á bude specialistou a parťákem při přípravě obchodních částí zahraničních tenderů do loterních soutěží.

Co budete mít na starosti?

- Zodpovědnost za koordinaci a přípravu obchodní/retail části výběrových řízení/tendrů do zahraničních loterních soutěží.
- Zajištění vstupních informací z obchodní/retail části napříč společností Sazka za účelem podání nabídek do mezinárodních tendrů - koordinace a komunikace směrem k dotčeným obchodním jednotkám Sazky.
- Sledování a posuzování obchodních výsledků jiných loterních soutěží na českém trhu i v zahraničí - přenos relevantních informací do Sazky.
- Samostatná příprava a vedení schůzek s relevantními zaměstnanci Sazka/Sazka Group s cílem připravit obchodní/retail část tenderu do zahraniční loterní soutěže.
- Spolupráce s divizí prodeje při vyhodnocování plánovaných kampaní během celého roku a následné zpracování získaných výsledků pro účely tenderů.
- Zodpovědnost za přípravu dokumentů v anglickém jazyce pro účely tendrů do loterních soutěží – popis obchodních procesů v rámci retail businessu, shrnutí a popis obchodních výsledků retail části společnosti Sazka.
- Plánování schůzek s management Sazka Group a prezentování výsledků podaných nabídek do zahraničních loterií, aktivní využití AJ.
- Případná spolupráce s dalšími kolegy společnosti Sazka – divize prodeje, divize marketingu, divize technology, divize právní aj.

Co požadujeme?

- Řádně ukončené SŠ/VŠ vzdělání.
- Praxe v oblasti retail obchodu alespoň 5 let – znalost provozních procesů retailu podmínkou.
- Praktická zkušenost s prodejní sítí výhodou.
- Orientace v retail užívaném SW řešení - např. digital signage, pokladní systémy, kamerové a jiné zabezpečení.
- Výborná znalost anglického jazyka slovem i písmem – komunikace a prezentace v AJ, výborná psaná znalost AJ podmínkou.
- Zkušenosti z mezinárodní společnosti/mezinárodního prostředí (akvizice, založení obchodního zastoupení, roll-out prodejní sítě, tendry atd.) výhodou.
- Analytické a velmi dobré organizační schopnosti.
- Samostatnost, orientace na výsledek a inovativní myšlení.
- Schopnost samostatného rozhodování a plánování, časová flexibilita.

Proč se k nám přidat?

- Budete mít příležitost být u zajímavých projektů Sazky.
- Stanete se součástí bezvadné party lidí. Nejsme zkamenělá korporace, v Sazce panuje příjemná přátelská atmosféra.
- Víme, kdy je čas na odpočinek. Pracujeme tvrdě, ale věnujeme se i rodině, přátelům a koníčkům.
- Kromě tradičních benefitů jako je 5 týdnů dovolené, 5 sick days, systém kafetérie atd., máme například FIT program (můžete si zajít na masáž, máme vlastní posilovnu v budově a pořádáme mnoho dalších aktivit v oblasti sportu a zdraví).
- Máme firemní kantýnu, kde jsou pro zaměstnance denně připravovány čerstvé snídaně, vydatné obědy, nebo lahodné dezerty.
- Tam kde to lze, podporujeme práci z domova, dokážeme řadu věcí, včetně schůzek a pohovorů, řešit vzdáleně.
- V příštím roce se stěhujeme do krásných a moderních kanceláří přímo nad metrem Bořislavka.

Informace o pozici

Místo pracoviště

kraj Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

SAZKA a.s.

Kontakt

SAZKA a.s.
Iveta Irlbeková
K Žižkovu 851
190 93  Praha 9
Česká republika

Ukaž, co umíš, a možná ti vymyslíme pozici na míru.

Chci to zkusit
Trainee programy a brigády

Vydej se s námi na svou kariérní plavbu

Aktuálně otevřené trainee pozice a brigády

Aktuálně nenabízíme žádné volné pozice

Další stáže a brigády