Kariéra v sazce

Vydej se na nejlepší plavbu života

Staň se členem naší posádky a zažij s námi plavbu tak dobrodružnou, že nebudeš chtít, aby skončila. Vytáhnout kotvu, vlajku na stožár a vyplouváme!

Společnost SAZKA a.s. hledá do svých řad nového kolegu/kolegyni na pozici:

Online produktový manažer

Co budete dělat?

  • Produktové vlastnictví celé Sazka platformy pro hraní online.
  • Rozvoj online platformy Sazka.cz (vše mimo Front End části), správa online roadmapy.
  • Koordinace a prioritizace projektů Produkt manažerů a specialistů (Loterie, Losy, Sazka Hry, Kurzové Sázky) v souladu s dlouhodobou strategií.
  • Vyjednávání s Produkt manažery, Change&Release Managementem a dodavateli.
  • Unifikace business požadavků jednotlivých herních vertikál.
  • Koordinace a implementace legislativních požadavků ze strany regulátora.
  • Návrh inovací/změn a jejich prioritizace.
  • Řízení projektů inovací/změn.
  • Spolupráce při business analýze všeho výše uvedeného.
  • Monitoring produkčního systému, spolupráce na dodržování SLA, Smlouvy s dodavateli externích systémů.
  • Spolupráce při řešení a prevenci incidentů v produkčním prostředí.
  • Monitoring konkurence doma i v zahraničí (z hlediska platformy).

Koho hledáme?

  • Seniorního kolegu se zkušenostmi z oblasti produkt nebo projekt managementu.
  • Kolegu, který chce pracovat na samostatné pozici přímo podřízené řediteli divize, určovat strategii a tomu podřídit veškerá vyjednávání.
  • Oceníme i zkušenosti z oblasti online/ gamingu.
  • Pokročilá znalost anglického jazyka je pro Vás samozřejmostí a na této pozici nutností – častá komunikace se zahraničními dodavateli.
  • Aktivní zájem o nové trendy a technologie v oblasti digitálního marketingu.
  • Tah na branku, nadšení a touhu posouvat věci dál.
  • Samostatnost, spolehlivost, důslednost.

Proč se k nám přidat?

  • Stanete se součástí společnosti, která získala 1. místo v soutěži Zaměstnavatel roku 2017 i 2018 do 500 zaměstnanců za celou ČR.
  • Budete mít příležitost být součástí zajímavých projektů SAZKY.
  • Víme, kdy je čas na odpočinek. Pracujeme tvrdě, ale věnujeme se i rodině, přátelům a koníčkům.
  • Kromě tradičních benefitů jako je 5 týdnů dovolené, sick days ad., máme například FIT program (můžete si zajít na masáž, máme vlastní posilovnu v budově a pořádáme mnoho dalších aktivit v oblasti sportu a zdraví).
  • Máme firemní kantýnu, kde jsou pro zaměstnance denně připravovány čerstvé snídaně, vydatné obědy, nebo lahodné dezerty.
  • Nebojíme se být průkopníky, věříme si a baví nás to!
  • Plníme sny nejen našim zákazníkům, ale i zaměstnancům.

Informace o pozici

Místo pracoviště

K Žižkovu 851/4, 190 00  Praha-Vysočany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

SAZKA a.s.

Kontakt

SAZKA a.s.
K Žižkovu 851 851
190 93  Praha 9
Česká republika

Ukaž, co umíš, a možná ti vymyslíme pozici na míru.

Chci to zkusit
Trainee programy a brigády

Vydej se s námi na svou kariérní plavbu

Aktuálně otevřené trainee pozice a brigády

Aktuálně nenabízíme žádné volné pozice

Další stáže a brigády