Snít je přirozené a své sny si chtěli plnit už naši prarodiče. Příběh SAZKY se začal psát už v roce 1956 a setkali se s ním snad úplně všichni. Neskloňovala se jména loterií jako je Sportka, Mates nebo Tutovka i ve vaší domácnosti?
My mezitím přešli z ručního zpracování sázek na online terminály, kde si lidé mohou dobít telefon nebo zaplatit faktury. V roce 2017 SAZKA vstoupila do online světa a nyní si můžete vsadit loterii pohodlně z vašeho domova.
Během své cesty jsme navíc podpořili statisíce českých sportovců. Stále zůstáváme věrní tomu původnímu - u milionů lidí probouzíme touhu prožít své velké sny.
Připoj se k nám a pojď s námi plnit sny!

Prodejce značkové prodejny - zkrácený úvazek 30h/týdně

Hledáme nové kolegy/-ně do našeho prodejního místa v Českých Budějovicích. Jedná se o zkrácený úvazek 30h / týdně, což odpovídá zhruba deseti směnám v měsíci. Pracuje se na 12 hodinových směnách.

Co budete dělat?

  • Nabídka a prodej služeb.
  • Poskytování informací o produktech společnosti zákazníkům.
  • Zodpovědnost za hotovost – tržby.
  • Dodržování prodejních postupů a standardů kvality prodeje.
  • Poskytování zpětné vazby od zákazníků.

Koho hledáme?

  • Ochota a velmi dobré schopnosti jednat se zákazníky.
  • Aktivní a pozitivní přístup.
  • Zkušenosti z oblasti obchodu výhodou.
  • Časová flexibilita.
  • Znalost práce na PC.
  • Trestní bezúhonnost.

Co nabízíme?

  • Zajímavou a zodpovědnou práci na hlavní pracovní poměr.
  • Motivující platové ohodnocení včetně široké škály zaměstnaneckých výhod.
  • Smlouva na dobu určitou 1 rok.

Informace o pozici

Místo pracoviště

České Budějovice

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

SAZKA a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.

Kontakt

SAZKA a.s.
Simona Mrhalová
K Žižkovu 851
190 93  Praha 9
Česká republika

Nenašli jste
vhodnou pozici?

Napište nám